KLK Endüstri İnşaat ve Yatırım A.Ş. yer aldığı tüm projelerde; uluslararası standartların gerekliliklerini, müşterinin beklentilerini ve optimum hizmet kalitesini bir arada sunmaktadır.

Başarının tecrübe ve bilgi birikimi ile sürdürülebileceğini ve bunun en önemli unsurunun insan kaynağı olduğu bilinci ile çalışanlarının beceri, kapasite, yaratıcılık ve sadakatlerini artırmayı ilke edinmiştir.

KLK Endüstri; Mühendislik, Dizayn, Tasarım, İmalat, Montaj ve Anahtar Teslim projeleri gerçekleştirme deneyim ve kapasitesine sahiptir.

İş Anlayışımız: Taahhüdümüz altındaki işleri; İş güvenliğinden ve kaliteden ödün vermeden, uluslararası standartlara uygun bir şekilde, eksiksiz ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Hedefimiz: Hizmet verdiğimiz sektörlerde uluslararası tecrübe ve bilgi birikimimizi, artırarak sürdürmek, rekabetçi pozisyonumuzu muhafaza etmektir. Ayrıca, insan kaynağına, teknolojiye, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa gerekli önemi vererek, aynı paralelde iş güvenliği, çevre koruma ve kalite bilincini yaygınlaştırmaktır.

UA-137380649-1